Wiemy ile zapłacimy za The Last of Us Part I w różnych edycjach. Skiny do broni trochę kosztują…

Znamy już techniczne szczegóły na temat The Last of Us Part I. Naughty Dog zaprezentowało również dostępne edycje, ich cenę oraz dodatki.
Newsy PC PS5

Znamy już techniczne szczegóły na temat The Last of Us Part I. Naughty Dog zaprezentowało również dostępne edycje, ich cenę oraz dodatki.

Po całkiem udanym Summer Game Fest 2022, na którym dostaliśmy zapowiedź The Last of Us Part I, przyszła pora na więcej informacji o grze. Wiemy już, co ma się zmienić. Teraz dowiedzieliśmy się, ile PlayStation ma kazać nam zapłacić za produkcję. Cena jest dzisiejszym standardem dla każdej nowej produkcji AAA – 69,99 USD, czyli około 339 zł. Dużo czy mało? Ciężko stwierdzić, bo z jednej strony mamy tu do czynienia z pełnoprawnym remake’iem, a z drugiej – to wciąż stosunkowo nowa gra. Mowa tu o edycji „standardowej”. Dostępne będą jeszcze dwie inne.

Trzy edycje The Last of Us Part I

The Last of Us Part 1 Digital Deluxe Edition zawiera w sobie grę i sporo dodatkowych rzeczy, które pozwolą nam na łatwiejsze rozpoczęcie rozgrywki. W zestawie znajdziemy parę elementów wyposażenia, ulepszenie niektórych umiejętności oraz… sześć skinów do broni. Skiny do broni w The Last of Us pozbawionym multiplayera? No cóż, dziś nawet temu nie powinniśmy za bardzo się dziwić. Za tę edycję zapłacimy jednak aż 79,99 USD (około 389 zł). To faktycznie sporo, szczególnie że wszystko będziemy mogli odblokować w tracie właściwej rozgrywki lub tuż po skończeniu fabuły.

Najwięksi fani produkcji mogą jednak liczyć na jeszcze bardziej „ulepszoną” edycję – Firefly Edition. Wykładając na stół 99,99 USD (nie wiemy, ile to będzie „na polskie”, bo edycja dostępna ma być wyłącznie w sprzedaży za pośrednictwem PlayStation Direct). Mowa tutaj o pełnoprawnej kolekcjonerce w wydaniu fizycznym. Co dostaniemy w zamian za tyle „siana”? W zasadzie rzeczy przeznaczone dla kolekcjonerów (no bo przecież to „kolekcjonerka”), czyli wszystko to samo, co wyżej z dodatkiem w postaci ładnego steelbooka oraz czterech części komiksu na podstawie gry ze specjalną okładką.

Przypominamy jednocześnie, że TLOU Part I ukazać się ma również na PC, choć nie znamy aktualnie daty premiery. Spodziewałbym się jej zapewne pod same koniec bieżącego roku. Co ciekawe, w trakcie niedawnego Summer Game Fest Naughty Dog zaprezentowało coś jeszcze. Tym razem pokazano pierwszy obrazek z nadchodzącego „multika” do TLOU2.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie