The Last of Us Part II w wersji na PS5 odnalezione na serwerach. Sony może szykować zapowiedź

The Last of Us Part II w natywnej wersji na PS5 odnalezione na serwerach
Newsy PS5

The Last of Us Part II jak na razie nie doczekało się remastera ani remake’u, ale wszystko może się zmienić. Nowe odkrycie sugeruje, że wersja na PS5 jest w drodze.

Niedawno twórca muzyki do hitowej gry Naughty Dog w zasadzie jednoznacznie zasugerował, że odświeżona edycja TLoU Part II na PC i PS5 powstaje. Nie dał przy tym żadnego pola do innej interpretacji swoich słów, więc brzmi to wiarygodnie. Od tamtej pory nic się jednak nie zmieniło, choć plotek przybywa.

Teraz pojawiły się kolejne doniesienia, ale ich źródłem miałoby być samo PlayStation. Jak donosi twitterowe konto PlayStationGameSize, na serwerach Sony wylądowały pliki lub informacje wskazujące na natywną wersję gry na PlayStation 5. Sugeruje to rychłą zapowiedź i być może nawet edycję na PC.

Wspomniane konto zajmuje się regularnym przeczesywaniem danych dostępnych w PS Store i PlayStation Network. Często znajdują się tam informacje związane z nieogłoszonymi projektami lub zapowiedziami, jeszcze na długo przed oficjalnym ujawnieniem. Dlatego też nowe odkrycie może sugerować, że jakaś forma odświeżenia powstaje.

Można zgadywać, kiedy dostaniemy zapowiedź. Osobiście strzelam, że chodzi o dość nieodległą datę. Być może w trakcie The Game Awards 2023?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie