Skyrimowa Babcia zwraca się do Todda Howarda w sprawie Elder Scrolls VI: „Chcę w to zagrać, zanim umrę”

The Elder Scrolls VI - smok i zamek w tle - kadr pochodzi z TES Online
Newsy PC PS5 Xbox Series

Skyrimowa Babcia ma chyba argument, który powinien ostatecznie przekonać Todda Howarda do przyspieszenia prac nad The Elder Scrolls VI.

Podczas targów PAX East 2022 jeden z uczestników panelu Skyrim Grandma zadał jej pytanie, co powiedziałaby szefowi Bethesdy, gdyby mogła się z nim spotkać. Jej dość dosadna odpowiedź przytoczona przez portal Paper Rock Shotgun powinna spodobać się wszystkim, którzy u innych ludzi cenią dystans:

„Może <<Cześć>>? Nie, poprosiłabym go o fajną grę i żeby się pospieszył, i skończył The Elder Scrolls 6. Chcę w to zagrać, zanim umrę.”

Todd Howard zapowiedział The Elder Scrolls VI w 2018 roku, a końca prac jak na razie nie widać. Bethesda skupia się obecnie przede wszystkim na Starfield, które zaliczyło niedawno opóźnienie. Wbrew pierwotnym planom gra nie ukaże się w tym roku, co nie wróży najlepiej kontynuacji TES. Mam jednak nadzieję, że Skyrimowa Babcia doczeka się premiery nowego tytułu; zgodnie z zapowiedziami ma w nim zresztą otrzymać własną postać.

Skyrimowa Babcia, czyli Shirley Curry, to popularna w gamingowym świecie youtuberka i graczka. Stała się rozpoznawalna dzięki swoim filmom z The Elder Scrolls V: Skyrim i oczywiście to właśnie stąd pochodzi pseudonim, który nadali jej fani. Swoją przygodę z gamingiem rozpoczęła w 1996 roku od Cywilizacji II, lecz jej serce zdecydowanie podbiła piąta odsłona serii TES.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie