Szukasz telewizora do gier? Dobre wieści – ceny mocno spadły

Telewizor dla gracza
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Wybrane telewizory tanieją. Jeśli szukacie nowego TV do konsoli lub PC, warto teraz sprawdzić modele, które wcześniej były dla nas troszkę za drogie.

Jeśli przyjrzymy się historii cen najpopularniejszych telewizorów, zauważymy, że ich ceny znacznie spadają. Niektóre modele potaniały nawet o kilkaset złotych w ciągu pół roku i trzymają swoje stosunkowo niskie ceny.

Telewizory - ceny na Ceneo
Źródło: Ceneo

Znajdą się też modele, które kupimy w nieporównywalnie niższej cenie względem ostatnich miesięcy. Poniżej przykład ogromnego spadku ceny jednego z telewizorów QLED od Samsunga.

Telewizory - ceny na Ceneo 2
Źródło: Ceneo

Oczywiście to jak najbardziej normalne, że starsze telewizory z czasem tanieją. Niemniej spadki cen są bardzo duże i dotyczą wielu modeli. Dużo taniej można teraz kupić propozycje z zarówno niższych jak i wyższych półek.

Ciężko stwierdzić jak długo utrzymają się aktualne ceny telewizorów. Na ten moment nic nie wskazuje na to, aby miały nagle wzrosnąć. Niewykluczone, że niektóre modele potanieją jeszcze bardziej, choć nie liczyłbym na kolejne gigantyczne spadki cen jak te, które zobaczycie na zamieszczonych wyżej zrzutach ekranu.

Jeśli szukacie promocji na telewizory, gry, gadżety i akcesoria dla graczy, koniecznie śledźcie nasz dział z promocjami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie