Netflix prezentuje historię Jina Kazamy. Tekken: Bloodline na oficjalnym teaserze

kadr z anime Tekken: Bloodline
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował oficjalny teaser nadchodzącego anime Tekken: Bloodline. Serial oparto oczywiście na kultowej już serii bijatyk.

Netflix stopniowo rozwija swoje zasoby bazujące na popularnych grach. Po Castlevanii czy świetnie przyjętym Arcane przyszedł czas na Tekkena. Anime oparte na serii bijatyk zadebiutuje na platformie już w tym roku, a dziś możemy zobaczyć oficjalny teaser produkcji.

„Jin Kazama w młodym wieku nauczył się od matki rodzinnej sztuki samoobrony. Pomimo tego nie potrafił sprostać potwornemu złu, które zaatakowało z zaskoczenia, niszcząc wszystko, co mu bliskie, i zmieniając jego życie na zawsze. Wściekły na samego siebie z powodu porażki, Jin poprzysiągł zemstę i ruszył na poszukiwanie absolutnej mocy, by dopiąć celu. Tak trafił do miejsca, gdzie odbywają się najtrudniejsze walki na świecie – na arenę turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści.”

– głosi opis zamieszczony na platformie.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Tekken: Bloodline pojawi się na platformie Netflix. Sądząc jednak po samym teaserze, na produkcję zdecydowanie warto zaczekać. Zobaczcie sami:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie