Szybcy i wściekli 9 Dominic Toretto

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Zakończenie filmu Szybcy i wściekli 9 wyciekło do sieci!

Wiemy jaki będzie finał filmu Szybcy i wściekli 9. Poznajcie zakończenie kinowego hitu jeszcze przed seansem.

Głośna produkcja ujrzy światło dzienne już 25 czerwca bieżącego roku. Chociaż data wydania była niejednokrotnie przekładana, to zdaje się, że już nic nie stanie na przeszkodzie premierze widowiska. Wypłynęło bowiem zakończenie filmu Szybcy i wściekli 9, wiemy już jak zakończą się przygoda Dominica Toretto.

Na łamach naszego portalu pisaliśmy kto zaangażowany jest w filmowy projekt (więcej tutaj):

W filmie pojawią się tacy aktorzy jak: Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Helen Mirren czy Charlize Theron. Za scenariusz odpowiadają Chris Morgan oraz Daniel Casey, za kamerą stoi zaś Justin Lin. Jak zwrócił uwagę Vin Diesel, fabuła ma w sporej mierze koncentrować się wokół tematu rodziny. Od tej istotnej wspólnoty nie należy się bowiem odwracać, ani też jej przekreślać.


Wspominaliśmy również, że główni bohaterowie zabiorą nas w kosmos! Jeśli więc lubicie lekkie kino rozrywkowe, powinniście dać szansę kolejnej części serii. Zwłaszcza jeżeli jesteście entuzjastami szybkich samochodów, w filmie pojawią się takie bryki jak: Mercedes Klasy G, Mercedes-AMG GT, Shelby Mustang, Dodge Charger SRT oraz Pontiac Fiero (wyposażony w napęd odrzutowy).


UWAGA! Czas na danie główne, czyli zakończenie Jeżeli boisz się spoilerów nie czytaj dalszej części tekstu!

Zakończenie filmu Szybcy i wściekli 9

Główni bohaterowie spędzają czas na zewnątrz, przy syto zastawionym stole. Można domniemać, że po zakończeniu przygód w dziewiątej odsłonie cyklu, postanowili trochę odetchnąć. Dom (Vin Diesel) zwraca uwagę, że jedno z krzeseł nadal nie jest zajęte. Mia odpowiada towarzystwu, iż osoba na którą czekają jest już w drodze.


W tle słychać ryk silnika a na ekranie pojawia się samochód Nissan Skyline GT-R R34. Auto stanowi znak rozpoznawczy Briana O’Connera w którego wcielał się Paul Walker (aktor zginął w wypadku samochodowym dnia 30 listopada 2013 roku). Warto zaznaczyć, że aby odtworzyć postać zmarłego bohatera w trakcie kręcenia siódmej odsłony cyklu, twórcy posiłkowali się zastosowaniem technik komputerowych i zapisanych wcześniej wypowiedzi zmarłego. W rezultacie Brian O’Conner prezentował się i brzmiał jak Paul Walker.

Już niebawem przekonamy się co twórcy zaplanowali w kontekście powrotu słynnego bohatera. Póki co dowiedzieliśmy się, iż na rynek trafią jeszcze dwie pozycje osadzone w uniwersum. Nie można jednak wykluczyć kolejnych spin-offów (źródło).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się