Szpital New Amsterdam z decyzją o zakończeniu. 5. sezon będzie ostatni

bohaterowie serialu Szpital New Amsterdam
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

5. sezon serialu Szpital New Amsterdam będzie ostatnim. Na widzów czeka zaledwie kilkanaście odcinków.

Jak informuje portal Deadline, zadecydowano o zakończeniu popularnego serialu medycznego. Najprawdopodobniej decyzję wywołały spadające wyniki oglądalności produkcji; mimo świetnego rozpoczęcia i wysokiej popularności pierwszych sezonów nie wszyscy fani pozostali wierni tytułowi.

5. sezon serialu będzie liczył zaledwie 13 odcinków, czyli mniej niż każda z dotychczasowych odsłon. Najkrótszy jak do tej pory sezon 4. liczył bowiem o jeden odcinek więcej. Ostatnia odsłona będzie wyświetlana w sezonie 2022-2023.

Szpital New Amsterdam opowiada o młodym lekarzu, Maksie Goodwinie (Ryan Eggold), który zostaje dyrektorem tytułowej placówki. W ramach swojej działalności pragnie zapewnić wszystkim pacjentom pomoc, jakiej oczekują i jaka im się należy; niezależnie od ich pochodzenia, statusu społecznego czy poziomu życia. Produkcję doceniano za ludzkie podejście do tematu ochrony zdrowia; o serialu wspominała nawet Światowa Organizacja Zdrowia, wskazując jego założenia jako te, które powinny przyświecać pracownikom służby zdrowia na całym świecie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia