Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Tagi:

Szczęśliwcy już testują PS5

Konsola od firmy Sony uruchamia się w imponującym tempie

Na reddit umieszczono video, które pokazuje jak szybko włącza się sprzęt od Japończyków. Osoba mówiąca po rosyjsku naciska przycisk na kontrolerze, by już za kilka sekund później móc cieszyć oczy ekranem wyboru profilu. Dysk SSD zdaje się doskonale spełniać swoją rolę. Można się spodziewać, że z każdym tygodniem przybliżającym nas do premiery sprzętu, która została zaplanowana na dzień 12 listopada, tego rodzaju materiałów będzie więcej.

Warto też zwrócić uwagę na czarnego pada, jaki pojawia się w materiale. Kolor ten stanowi doskonałą alternatywę dla osób, którym nie przypadła do gustu biało-czarna barwa kontrolera. Swego czasu wspominaliśmy o tej wersji kolorystycznej na łamach naszego portalu .

Czasy ładowania przekładają się na przyjemność płynąca z zabawy, więc już nie możemy się doczekać by samemu przetestować jak szybkie potrafi być PlayStation 5 w grach. Dajcie znać czy Wy też odliczacie dni do premiery konsoli nowej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się