Pije wodę widelcem na streamie. Widzowie to kochają

Streamerka pije wodę widelcem. Fani to kochają | Newsy - PlanetaGracza
Newsy Rozrywka

Pewna streamerka przez ponad 7 godzin piła wodę widelcem w trakcie transmisji na żywo na Twitchu. Trend okazuje się szalenie popularny.

Gdy tylko postanowimy wejść do świata najpopularniejszych trendów na TikTokach, Twitterach, Redditach czy – o, zgrozo, Twitchu, możemy szybko sobie uświadomić, że coś jest nie tak. I to coś bardzo nie tak, bo co chwilę rozgłos zdobywa nowy dziwaczny pomysł internetów twórców contentu. Najnowszy nie dotyczy co prawda idiotycznego udawania NPC-ów z gier, ale jest równie ambitny.

Streamerka pije wodę widelcem

Streamerka ExtraEmily znana jest z dziwnych i nierzadko dość szokujących wybryków. Zazwyczaj transmituje na żywo rozgrywkę z serwerów role-play GTA Online, ale raz na jakiś czas podejmie się innego wyzwania. I tak na przykład regularnie pokazuje widzom, jak gotuje obiady na… parkingu samochodowym. Zdarzyło jej się również przywiązywać się do ściany. Po co? Po subskrypcje, rzecz jasna.

Niemniej jej najnowszy pomysł jest tak samo dziwny, co popularny. Ponad 250 tys. widzów oglądało jej transmisję, w trakcie której próbowała wypić galon wody… widelcem. Serwis Dexerto pokazał urywek z dziwnego wyzwania, który tak naprawdę wystarczy, aby zrozumieć, jak to wyglądało.

Streamerka na zadanie poświęciła siedem godzin i obawiam się, że ten sposób przyjmowania płynów może nie być wystarczający na dłuższą metę. Niemniej widzowie dopingowali ją w tym postanowieniu i zachęcali, aby robiła to częściej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie