Nowe IP od twórców Sniper Elite zapowiedziane!

Pierwszy zwiastun oraz szczegóły.

Odpowiedzialna za Sniper Elite czy Zombie Army ekipa Rebellion Developments przedstawiła swoją nową markę – Strange Brigade.

Póki co wiadomo, że będziemy mieli do czynienia ze strzelaniną dla 1-4 graczy, zatem zagramy w kooperacji oraz w pojedynkę, gdzie prawdopodobnie pozostałe postacie będą sterowane przez sztuczną inteligencję.

Akcja Strange Brigade rozegra się w alternatywnej rzeczywistości lat 30. ubiegłego wieku, gdzie nasi śmiałkowie zmierzą się z tajemniczym wrogiem gdzieś na terenie Imperium Brytyjskiego. Jak możecie zobaczyć na pierwszym zwiastunie, oprócz tradycyjnego mięska do ubicia, staniemy naprzeciwko prawdziwych gigantów! Podczas rozgrywki zejdziemy również do podziemi, więc zapowiadają się zróżnicowane lokacje.

Strange Brigade zadebiutuje wkrótce na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Konkretna data premiery nie została jeszcze ujawniona, lecz powinniśmy ją poznać już w przyszłym tygodniu, podczas targów E3 2017, gdzie pokazana zostanie rozgrywka z nowej strzelaniny.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.