Gracz Starfield wybudował statek, który wygląda jak Shrek

Starfield
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Jeden z graczy Starfield postanowił stworzyć wyjątkowy statek kosmiczny. Ten jest nietuzinkowy, bo swoim wyglądem przypomina władcę bagien, czyli Shreka. Przesympatyczny ogr zamienił się zatem w pojazd dryfujący przez kosmos i jest to doprawdy przezabawne. Fani produkcji Bethesdy nie przestają nas zaskakiwać, a to jest tego idealnym przykładem. A wy czym podróżujecie?

Starfield i Shrek – wybitne połączenie

Gra Starfield to tegoroczny hit Bethesdy, który cieszy graczy na PC i konsolach Xbox Series X|S. Chociaż przygoda rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej i na wielu planetach, to często ma wiele związku z naszym ziemskim życiem. Nawet tym doczesnym, a to za sprawą wyjątkowych projektów graczy. Ci nie mają żadnych zahamować w tworzeniu wyjątkowych projektów swoich statków kosmicznych. Widzieliśmy już statki pirackie, a teraz do listy dopisać należy postać z filmu.

A konkretniej jej charakterystyczną głowę. Użytkownik forum Reddit o nicku Edm818 pochwalił się projektem swojego statku kosmicznego, który wygląda jak Shrek. Sympatyczny ogr z bagien może się teraz wybrać w kosmiczną podróż. I serio, wygląda to przezabawnie. Nie dość, że statek jest zielony, to autor pamiętał o odwzorowaniu m.in. charakterystycznych uszu bohatera, sporych oczu i ogromnego nosa. To wszystko potrafi latać!

Właśnie o tym mówił niedawno jeden z twórców gry. Jego zdaniem, gry Bethesdy to niesamowite światy, w których nie tylko przeżywa się przygody, ale i po prostu żyje, funkcjonuje. Jak widać, taki żywot graczom pasuje. A mając do dyspozycji taki pojazd, obcowanie z grą jest jeszcze fajniejsze. Brakuje trybu online — można by stworzyć wyjątkowe regaty, choć może to tylko kwestia czasu.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie