Star Wars: Knights Of The Old Republic na Unreal Engine 4 i to za darmo!

Szykuje się prawdziwa uczta dla osób tęskniących za KOTOR.

Kultowe Star Wars: Knights Of The Old Republic może doczekać się odświeżonej formy dzięki fanom, którzy postanowili odrestaurować niezapomnianą przygodę na Unreal Engine 4. Za projekt odpowiada zespół Poem Studios, który twierdzi, że na poprawionej grafice się nie skończy. Mamy zobaczyć również nową zawartość – więcej misji, nowe światy, HUD, ekwipunek, przedmioty oraz towarzyszy.


Pełny tytuł remake’u to Star Wars: Knights Of The Old Republic Apeiron i co najciekawsze, mamy go dostać zupełnie za darmo.

Pytanie tylko, jak na takie rewelacje zareaguje właściciel marki Star Wars, czyli The Walt Disney Company. Sądzicie, że będą spokojnie siedzieć i patrzeć, jak ktoś tworzy za ich plecami odświeżony KOTOR i rozdaje go za free?

Poniżej możecie zerknąć, jak wygląda Star Wars: Knights Of The Old Republic Apeiron w bardzo wczesnej wersji alpha. Pierwsze dwa screeny porównują dodatkowo starą wersję z omawianym projektem.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Artur Rojek

    Disney raczej nie powinien miec nic przeciwko jeżeli będzie to zrobione za darmochę. Prawa autorskie, znaki towarowe i handlowe to jedno, a kwestia ściagania za coś fanow ktorzy inc z tego nie mają poza popularnością to drugie. Raczej nikt za to nikogo nie ścignie.

    • m4ti140

      To ty nie masz chyba pojęcia jak działa prawo autorskie w Stanach Zjednoczonych. Disney nie może tego zignorować, niezależne czy dogadają się z autorami czy ich pozwą muszą coś zrobić. Prawdopodobnie dostaną liścik C&D i tyle z tej gry będzie.

246 Shares
Share246
+1
Tweet