Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Star Wars: Knights Of The Old Republic na Unreal Engine 4 i to za darmo!

Szykuje się prawdziwa uczta dla osób tęskniących za KOTOR.

Kultowe Star Wars: Knights Of The Old Republic może doczekać się odświeżonej formy dzięki fanom, którzy postanowili odrestaurować niezapomnianą przygodę na Unreal Engine 4. Za projekt odpowiada zespół Poem Studios, który twierdzi, że na poprawionej grafice się nie skończy. Mamy zobaczyć również nową zawartość – więcej misji, nowe światy, HUD, ekwipunek, przedmioty oraz towarzyszy.

Pełny tytuł remake’u to Star Wars: Knights Of The Old Republic Apeiron i co najciekawsze, mamy go dostać zupełnie za darmo.

Pytanie tylko, jak na takie rewelacje zareaguje właściciel marki Star Wars, czyli The Walt Disney Company. Sądzicie, że będą spokojnie siedzieć i patrzeć, jak ktoś tworzy za ich plecami odświeżony KOTOR i rozdaje go za free?

Poniżej możecie zerknąć, jak wygląda Star Wars: Knights Of The Old Republic Apeiron w bardzo wczesnej wersji alpha. Pierwsze dwa screeny porównują dodatkowo starą wersję z omawianym projektem.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się