Star Citizen do zagrania za darmo przez cały tydzień

Star Citizen do zagrania za darmo przez cały tydzień
Gry za darmo Newsy PC

Chętni mogą wskoczyć za stery statków kosmicznych już dziś.

Jeśli nie przekonaliście się jeszcze do kupna kickstarterowego Star Citizen, to teraz macie okazję polatać za darmo – za sprawą dostępu Free Fly, które po ostatniej aktualizacji otrzymało każde konto. Bezpłatny tydzień próbny ma trwać od 29 stycznia do 5 lutego. W jaki sposób pobawią się piloci w tym tygodniu? Oprócz tego, że zasiądą za sterami trzech różnych statków, update oferuje trzy unikalne części kosmicznego doświadczenia:

  • Star Citizen Alpha 2.1.2 – do dyspozycji graczy oddanych jest kilka stacji kosmicznych, środowisk, oskryptowanych misji i miejsc do odkrycia.
  • Arena Commander – tryb określany jako gra w grze, gdzie testowano balans walk statków. Można w nim walczyć zarówno z ludzkimi, jak i komputerowymi przeciwnikami.
  • Social Module – pozwala wchodzić w interakcję z innymi graczami w strefie lądowania ArcCorp. Moduł socjalny jest przeznaczony jako punkt startowy dla powstawania świata gry.

Głodnych szczegółów Star Citizen Free Fly odsyłam na stronę produkcji. Pod tym samym linkiem znajdziecie też możliwość stworzenia konta.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie