Sony rejestruje nowe logo PlayStation

Co to może oznaczać?

Do Japońskiego Urzędu Patentowego wpłynął właśnie wniosek Sony o rejestrację nowego logotypu. Wygląda on dość nietypowo, a znaleźć możecie go na dole newsa. Otóż w środku znajduje się dobrze znane logo PlayStation, ale za to na całość zostało nałożone coś, co przypomina nieco słuchawki.

Trudno jednoznacznie wywnioskować, w jaki sposób Sony chce użyć nowe logo. W zagranicznych mediach powtarzanych jest kilka scenariuszy. Po pierwsze Sony może szykować aplikację multimedialną dla PlayStation. W końcu taka przydałaby się na konsoli Sony. Po drugie sporo mówi się o nowej linii urządzeń dla konsol Sony, przede wszystkim właśnie headsetów oraz zwykłych słuchawek do grania. Bardzo też możliwe, że jest to logo, które pojawi się na przykład na certyfikowanych przez Sony urządzeniach zewnętrznych producentów, którzy będą chcieli sprzedawać kompatybilne z PlayStation sprzęty.

Jak jest naprawdę powinniśmy się dowiedzieć już niebawem. Z pewnością jeśli Sony przedstawi szczegółowy plan na ten temat, to wrócimy do tych informacji.


PlayStation

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet