Sony nie zapomniało o PlayStation Camera. A Wy?

Właśnie w sieci pojawił się nowy filmik, który pokazuje, do czego można wykorzystać wymieniony sprzęt.

Jak zapewne wielu z Was pamiętam, PlayStation Camera miała być jednym z głównych elementów, które przyciągną graczy na stronę Sony. Niestety prawda jest taka, że moda na gry ruchowe, minęła wraz z poprzednią generacją. Zapoczątkowane i zarazem spopularyzowane przez Wii, a dalej przez Microsoft z Kinectem oraz Sony z PlayStation Move, dziś w ofercie tego rodzaju produkcji, trudno szukać czegoś nowego. Z drugiej strony nie mamy się czemu dziwić, w końcu Kinect, czy PlayStation Camera to produkty, których używa się głównie na imprezach ze znajomymi. Mnogość gier nie jest więc potrzebna.

Jednak Sony stwierdziło, że warto graczom przypomnieć o swojej kamerce, ponieważ skrywa ona więcej funkcji, niż mogłoby się wydawać. Przykłady? Sterowanie konsolą za pomocą gestów i komend głosowych, współpraca z niektórymi grami jako dodatek do rozgrywki (wychylanie się zza rogu w Obcy: Izolacja, szybka zmiana składu drużyny w FIFA 15), czy wspomniana wcześniej zabawa ze znajomymi.


Swoją drogą, Wy zapomnieliście już o tym sprzęcie, czy jednak uważacie, że Kinect, czy też PlayStation Camera to rzecz niezbędna w domowej rozrywce?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet