Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sony ma niespodzianką dla kupujących PS5. Prezent dla wiernych fanów

Sony dołącza skromny upominek dla osób, które zamówiły PlayStation 5 bezpośrednio od producenta. Mały gest, a może cieszyć.

W Polsce musimy jeszcze trochę poczekać na PlayStation 5. Nowa generacja konsol od Sony trafi w ręce naszych rodaków dopiero 19 listopada, ale chyba jest na co czekać. Pierwsze testy sprzętu zwiastują spory hit.

Co ciekawe, osoby z innych regionów, które zamówiły konsolę bezpośrednio od producenta i już ją otrzymały, dostają w zestawie ciekawy upominek.

Źródło: MP1ST

W pudełku z PS5 znajduje się karteczka z gratulacjami i podziękowaniami za kupno konsoli.

Gratulujemy zakupu PlayStation 5.
W końcu nadszedł ten wielki dzień!

Dziękujemy za twoje wparcie i mamy nadzieję, że spodoba ci się podróż.

Dodatkowo nadrukowano na niej specjalny kod, który odblokowuje specjalną zawartość w PlayStation Store.

Okazuje się, że prezentem jest zestaw ikonek od Sony, które pozwolą nam wyróżnić swój profil PSN. Nie jest to specjalnie duży podarek, ale jednak cieszy. Miło, że producent zdecydował się na taki gest.

Awatary przedstawiają bohaterów najsłynniejszych tytułów ekskluzywnych na platformę Japończyków.

Źródło: MP1ST

Nie wiadomo, czy prezent dotyczy wszystkich zamówień, czy był dodawany losowo, niezależnie od kolejności zakupu. Niemniej z pewnością pierwsi posiadacze konsoli docenią upominek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się