sniper ghost warrior contracts 2 - scena z gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Prawie 20 minut z polskim Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Już za ponad miesiąc odbędzie się premiera kolejnej części polskiej serii o zmaganiach się w roli zawodowego snajpera. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zostało zaprezentowane na obszernym fragmencie rozgrywki. Twórcy w ten sposób chcą przyciągnąć do siebie graczy.

Seria Sniper Ghost Warrior w Polsce przyjęła się różnie. Wielu graczy uważa ją za świetne doświadczenie, o które ciężko w branży gier. Mało produkcji tak dobrze wykorzystuje możliwość wcielenia się w snajpera, dlatego można powiedzieć, że rodzime CI Games zaskarbiło sobie fragment rynku growego. Jeżeli umknęła Wam ta informacja, za niedługo będziemy mogli zagrać w kolejną odsłonę cyklu.

Bez wątpienia zainteresowanie graczy produkcją wzrośnie po opublikowaniu przez zagraniczne Wcctech materiału z prawie 20 minutami rozgrywki z najnowszej odsłony. Dzięki niemu zapoznacie się bliżej z nietypowymi, acz ciekawymi sekwencjami, które niejeden raz spotkacie w grze.

Bycie snajperem wymaga odpowiedniego przygotowania, zwiadu i rozeznania w terenie. Oczywiście w naszym orężu nie zabraknie także innych broni palnych, jednakże to kluczową rolę będą pełniły karabiny snajperskie.

Jeżeli dalej zastanawiacie się, czy ten typ gameplayu przypadnie Wam do gustu, zapoznajcie się z jeszcze jednym materiałem. Zagraniczny oddział IGN podzielił się swoimi pierwszymi wrażeniami na temat produkcji. Redaktorzy zachwalają między innymi budowę poziomów, która sprawiaja, że całość zaczyna momentami przypominać grę logiczną.

Zachęcamy także do zapoznania się z innym wideo przedstawiającym rozgrywkę, o którym pisaliśmy tutaj.

Premiera Sniper Ghost Warrior Contracts 2 odbędzie się już 6 czerwca 2021 roku i przewidziana jest na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%