Sniper Ghost Warrior Contracts 2 celowanie przez lunetę karabinu snajperskiego

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 – smutna wiadomość dla posiadaczy PS5

Jeden z twórców Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 poinformował na temat przesunięcia premiery wersji gry na konsole PS5. Powodem są nieoczekiwane błędy, które pojawiły się dopiero na sam koniec prac nad produkcją.

Planowana premiera Sniper Ghost Warrior Contract 2 przewidziana jest na 4 czerwca 2021 roku. Niestety, okazuje się, że posiadacze konsol PS5 poczekają jeszcze trochę na wersję gry przewidzianą dla ich sprzętu. Podczas samego końca prac doszło do wystąpienia problemów, które przerosły na ten moment deweloperów. Sytuacja dotyczy tylko i wyłącznie sprzętu Sony najnowszej generacji.

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu CI Games na Twitterze:

Z przykrością musimy dziś poinformować o opóźnieniu wersji PS5 gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Jest to wynik nieprzewidzianych problemów technicznych, które dopiero niedawno odkryliśmy.

Wszystkie edycje na PS4 będą zawierać darmową cyfrową aktualizację do wersji na PS5. Będzie gotowa na premierę, aby gracze PS5 mogli cieszyć się grą jeszcze 4 czerwca.

Jeszcze raz chcielibyśmy szczerze przeprosić za opóźnienie i zapewnić Was, naszą cenną społeczność, że robimy wszystko, aby rozwiązać ten problem tak szybko, jak to tylko możliwe, ale z równym uwzględnieniem naszego i tak już ciężko pracującego zespołu. Dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasze najnowsze snajperskie doświadczenie.

– poinformowało CI Games na Twitterze

W całym nieszczęściu ratuje sytuację wsteczna kompatybilność PS5 z ubiegłą generacją. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na wizerunek gry, ponieważ byłoby to fatalne dla jej wyników sprzedażowych.

Jeżeli dalej zastanawiacie się nad zakupem, zachęcamy do obejrzenia wideo z prawie 20 minutami z gry. Na ten moment produkcja zapowiada się jako najlepsza odsłona cyklu, dlatego myślę, że warto się nią zainteresować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się