Śmierć na Nilu na nowym zwiastunie. Kryminał z doskonałą obsadą

Armie Hammer i Gal Gadot w filmie Śmierć na Nilu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Adaptacja powieści Agathy Christie otrzymała nowy zwiastun. Zobaczcie, jak zapowiada się Śmierć na Nilu z gwiazdorską obsadą.

Najnowszy film Kennetha Branagha ze scenariuszem Michaela Greena dostał kolejny zwiastun, a także plakat prezentujący bohaterów. Choć sama historia jest już znana – zarówno z powieści Christie, jak i jej ekranizacji z 1978 roku – i tak zapowiada się emocjonujące widowisko. Zobaczcie zresztą sami:

Produkcję początkowo miała wejść do kin jeszcze w grudniu 2020 roku. W pracach przeszkodziła jednak szalejąca pandemia Covid-19, przez którą musiano przełożyć premierę. Film ostatecznie ukaże się nieco ponad rok od pierwotnie zaplanowanej daty.

Podróż poślubna państwa Doyle tylko początkowo zapowiada się dobrze. W trakcie luksusowego rejsu ma bowiem miejsce morderstwo. Jest pewne, że mordercą jest jeden z pasażerów statku. Na szczęście na pokładzie znajduje się również genialny detektyw, Herkules Poirot, który staje na czele śledztwa. Dochodzenie oznacza jednak konieczność odkrycia wielu sekretów, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.

Śmierć na Nilu ma naprawdę wyśmienitą obsadę. Słynnego detektywa, Herkulesa Poirota, zagra sam reżyser filmu, Kenneth Branagh. Oprócz niego na ekranach pojawią się m.in.: Gal Gadot, Armie Hammer, Annette Bening, Emma Mackey, Rose Leslie, Letitia Wright, Tom Bateman, a także Jennifer Saunders. Premierę kryminału zaplanowano na 11 lutego 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie