Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Free Guy i Śmierć na Nilu przesunięte. Disney odwołuje zaplanowane premiery

Disney poinformował, że w grudniu nie obejrzymy długo oczekiwanych produkcji Free Guy i Śmierć na Nilu.

Amerykańskie premiery filmów, były zapowiedziane na 11 i 18 grudnia. Niemniej sytuacja związana z koronawirusem na terenie USA, zmusiła firmę do przeniesienia dat kinowych widowisk. Na kiedy? Takiej informacji niestety póki co nie podano.

Free Guy to film, który powinien zainteresować miłośników elektronicznej rozgrywki. Nie wyróżniający się z tłumu pracownik banku, dowiaduje się, że jest bohaterem gry komputerowej. Postanawia zagrać główne skrzypce w historii, stając się wybawicielem świata w którym żyje. Pierwsze zwiastuny komedii wyglądają obiecująco i można się spodziewać, że pozycja będzie pełna nawiązań do naszych ulubionych tytułów.

Śmieć na Nilu, to z kolei kryminał, opowiadający historię Herculesa Poirota, którego okoliczności zmuszą do rozwikłania sprawy tajemniczych morderstw. Reżyserem jest Kenneth Branagh, natomiast na ekranie zobaczymy takich aktorów jak Gal Gadot czy Armie Hammer.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się