Siberia 200 w odświeżonej wersji najpopularniejszych słuchawek SteelSeries

SteelSeries przedstawia słuchawki Siberia 200, odświeżoną wersję jednego z najpopularniejszych modeli w historii firmy, Siberia v2.

Nowa nazwa, nowa specyfikacja oraz nowe warianty kolorystyczne zainspirowane czołowymi, profesjonalnymi graczami oraz streamerami. Siberia 200 są już dostępne w polskich sklepach w sugerowanej cenie 299 zł.

Kolory inspirowane grą


Każda z 7 wersji kolorystycznych słuchawek Siberia 200 została zainspirowana przez znane graczom postaci – czołowych streamerów i najlepszych e-sportowych zawodników. Połączenie barw odpowiada charakterystyce, stylowi i preferencjom ambasadorów SteelSeries. Wśród nich znaleźli się:

  • Sumail „Suma1L” Hassan Syed – profesjonalny gracz Dota 2 z zespołu Evil Geniuses
  • Eric „Snip3down” Wrona – profesjonalny gracz Halo z zespołu Evil Geniuses
  • Kevin „Broken” Georges – profesjonalny gracz Call of Duty z zespołu Team Vitality
  • Kellsie „KayPea” Pelling – streamerka gry League of Legends
  • Edwin „Castro” Castro – streamer gier FIFA

Audio
50 mm przetworniki zagwarantują graczom czysty i szczegółowy dźwięk. Na przewodzie umieszczono pilot do sterowania poziomem głośności oraz wyciszeniem mikrofonu. Jednokierunkowy wysuwany mikrofon można ukryć w lewej słuchawce, gdy w danym momencie nie jest potrzebny. W zestawie znajduje się również adapter do pojedynczego 4-polowego złącza 3.5 mm, dzięki czemu słuchawki są kompatybilne z PC, Mac i urządzeniami mobilnymi.

Komfort
W Siberia 200 zastosowano amortyzowany pałąk, który samoczynnie dostosowuje nacisk do głowy użytkownika. Dzięki temu oraz dzięki miękkim poduszkom, które dokładnie przylegają do uszu, słuchawki zapewniają komfort, nawet podczas wielogodzinnych, intensywnych rozgrywek.

Słuchawki Siberia 200 są już dostępne w białym i czarnym wariancie w sugerowanej cenie 299 zł.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet