Shrek 5 z datą premiery. Wiemy, kiedy film trafi do kin!

Shrek 5 z datą premiery. Wiemy, kiedy film trafi do kin!
Filmy Newsy

No i stało się, otrzymaliśmy wreszcie oficjalną zapowiedź filmu Shrek 5. Kultowy ogr, osioł i reszta ekipy powrócą, a my znamy już konkretną datę premiery. Na wybranie się do kina przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać, bo film nie ukaże się w tym, ani w kolejnym roku.

Data premiery Shrek 5 i oficjalny trailer

W sieci pojawiła się informacja dotycząca premiery filmu Shrek 5. Wreszcie otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź produkcji, która trafi do kin za dwa lata. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Walt Dohrn. Twórca ma w swoim portfolio m.in. reżyserię Shreka 2 i 3, odpowiadał też za fabułę czwartej odsłony.

To już pewne — Shrek 5 pojawi się w kinach 1 lipca 2026 roku. W rolach głównych standardowo pojawią się takie gwiazdy, jak np. Mike Myers, Cameron Diaz czy Eddy Murphy. Niestety, fani z Polski mają pewne wątpliwości… Chodzi o nasz rodzimy dubbing.

Zobacz też: Serial Horizon anulowany? Sprawka Netflixa

Kultowe i uwielbiane polskie głosy bohaterów to zasługa genialnych aktorów, którzy wcielali się w znane postaci od pierwszej części mającej na karku już ponad 20 lat. A tak się składa, że wczoraj pojawiła się niezwykle przykra informacja o śmierci Jerzego Stuhra. Legendarny aktor miał w swoim dorobku wiele ról filmowych i teatralnych, jak również brał udział w sesjach dubbingowych. To właśnie on wcielał się w postać Osła, a jego kreacja przeszła do kanonu polskiego dubbingu. Ciężko sobie wyobrazić innego aktora na jego miejscu…

Źródło: YouTube

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie