HBO przypadkowo mogło zdradzić datę premiery serialu The Last of Us. Jest bardzo blisko!

Serial The Last of Us - HBO mogło przez przypadek ujawnić datę premiery
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial The Last of Us może zadebiutować jeszcze wcześniej, niż myśleliśmy. Premierę zaplanowano na 2023 rok, ale nowe plotki wskazują na… styczeń!

Chyba nigdy nie czekałem na jakiś film bądź serial na podstawie gry jak na nowe dzieło od HBO. Firma współpracuje z Naughty Dog nad serialem, który ma pokryć wydarzenia z pierwszej części serii, ale doda też coś od siebie. Na pierwszym zwiastunie wygląda to kozacko. Trochę mnie to uspokoiło i już o jakość i przywiązanie do dzieła źródłowego raczej się nie martwię.

Serial The Last of Us blisko

Choć jedyna informacja na temat daty premiery to “2023”, być może poznaliśmy również miesiąc oraz dzień. Jeden z użytkowników Twittera donosi o odkryciu w aplikacji mobilnej HBO Max informacji wskazujących na szybką premierę produkcji. Zgodnie z informacjami w apce, stanie się to już 15 stycznia 2023 roku!

Oczywiście to tylko plotki i pochodzą z jednego źródła. Wkrótce jednak serwis VGC postanowił skontaktować się z anonimowymi osobami blisko zaznajomionymi z HBO oraz samym serialem. Potwierdziły one te informacje. No więc wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne. Dla świętego spokoju lepiej jednak wstrzymać się ze 100% zaufaniem i po prostu oczekiwać na oficjalna ujawnienie całej daty.

To, swoją drogą, ma przyjść już niebawem. Redaktorzy VGC twierdzą, że nowy materiał oraz ostateczna data premiera pojawić się mają już w tym tygodniu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie