Twórca Biura o pomysłach na ewentualny spin-off. Czy kultowy serial mógłby powrócić?

serial Biuro
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Greg Daniels, czyli twórca odpowiedzialny za amerykański serial Biuro, wypowiedział się na temat ewentualnej kontynuacji lub rebootu.

Uwielbiany przez widzów serial zakończył się po 9 sezonach w 2013 roku, lecz fanom najwyraźniej nadal to nie wystarcza. Co jakiś czas powraca bowiem pomysł wznowienia produkcji, choć jak na razie nie ma o tym żadnych konkretnych informacji. Do tego tematu odniósł się jednak niedawno Greg Daniels, czyli twórca odpowiedzialny za przeniesienie formatu z BBC do amerykańskiej telewizji. W rozmowie z portalem Collider opowiedział o tym, jak wyglądałby nowy serial nawiązujący do The Office:

„Nie wiem, czy fani chcieliby więcej, a mówiąc więcej, nie mam na myśli tych samych bohaterów. Myślę, że to by było coś w rodzaju rozszerzenia uniwersum, wiecie, co mam na myśli. Jak The Mandalorian stanowi rozszerzenie Star Wars. Ale nie wiem, czy ludzie chcieliby coś takiego, trudno mi powiedzieć.”

Serial Biuro jest już otoczony swoistym kultem, można się więc spodziewać, że ewentualny spin-off również spotkałby się z ciepłym przyjęciem. Oryginalną produkcję w wersji amerykańskiej (za brytyjski tytuł odpowiadali Ricky Gervais i Stephen Merchant) możecie aktualnie oglądać na polskim Netfliksie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia