Minionki wchodzą do Biura. Doskonała przeróbka czołówki The Office

Minionki Wejście Gru w wersji z Dunder Mifflin. Przeróbka Biura to hit
Baza filmów Baza seriali Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Z okazji premiery filmu Minionki: Wejście Gru Universal odtworzył legendarną czołówkę Biura, lecz z udziałem Gru i jego pomocników.

Efekt jest zresztą zaskakująco dobry; jako fanka serialu chętnie sama zobaczyłabym taką produkcję. Nowa wersja czołówki przedstawia bowiem najbardziej charakterystyczne sceny z oryginalnego The Office, ale „odegrane” przez sympatyczne żółte stworki. Jest więc chili Kevina, pamiętny zszywacz w galaretce, a nawet mała minionkowa figurka bobblehead obok minionkowego Dwighta. Trzeba przyznać, że twórcy przeróbki dołożyli najwyższych starań, by wiernie oddać smaczki możliwe do wypatrzenia tylko przez najwierniejszych fanów Biura.

Łącznikiem obu uniwersów jest tu Steve Carell. Aktor przed laty wcielał się w ekscentrycznego szefa, Michaela Scotta, dziś natomiast podkłada głos pod Gru. Zapewne to właśnie ten fakt zainspirował twórców oryginalnej przeróbki. Całość wyszła tak dobrze, że udostępniły ją nawet oficjalne profile Biura dostępne w mediach społecznościowych. Fani serialu na całym świecie są obecnie zachwyceni tym, jak świetnie Minionki odnalazły się w realiach Dunder Mifflin.

Premiera filmu Minionki: Wejście Gru oficjalnie odbędzie się 1 lipca 2022 roku. Nowa odsłona serii miała zadebiutować już dwa lata temu, lecz na przeszkodzie stanęła szalejąca wówczas pandemia COVID-19. Produkcję będzie można obejrzeć w polskich kinach wyłącznie z dubbingiem; rodzimi fani Biura nie będą więc niestety w stanie docenić kolejnej aktorskiej kreacji Steve’a Carella.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie