Oficjalny zestaw LEGO The Office wreszcie w sieci. Piękny model dla fanów serialu

LEGO The Office - oficjalne zdjęcia zestawu z serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Zestaw LEGO The Office został oficjalnie zapowiedziany już jakiś czas temu, lecz dopiero dziś możemy przyjrzeć mu się z bliska.

15 minifigurek, 1164 i dziesiątki odniesień do serialu – kolekcjonerski model LEGO The Office wreszcie trafi do sprzedaży. Przy pomocy klocków z zestawu zbudujemy część siedziby Dunder Mifflin Scranton i zaludnimy ją bohaterami kultowej dla wielu produkcji. To nie pierwszy taki model w historii LEGO – duńska spółka stworzyła już m.in. mieszkania z serialu Przyjaciele, kawiarnię Central Perk czy plan zdjęciowy Seinfelda.

Co widać już na pierwszy rzut oka, model wręcz wypełniają ciekawostki dla najwierniejszych fanów Biura. Każdy z elementów przywodzi na myśl najzabawniejsze sceny. W zestawie znalazły się m.in. kubek Michaela, statuetka Dundie, precel Stanleya (bo kto nie lubi dnia precla?), imbryk Pam, chili Kevina, poukrywane bronie Dwighta, a nawet zszywacz zatopiony w galaretce. Całość w oficjalnym sklepie LEGO kosztuje 569,99 zł.

Premierę zestawu wyznaczono na 1 października 2022 roku, choć model prawdopodobnie znajdzie się w przedsprzedaży. Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy będzie można składać pierwsze zamówienia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie