Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Rusza darmowe sprawdzanie Destiny 2

Warto skorzystać z okazji.

Już od dziś można sprawdzać grę Destiny 2 kompletnie za darmo w wersji na PC. Najpierw darmowy weekend obejmował posiadaczy PS4 oraz XOne, teraz do testów mogą dołączyć także osoby mające komputery.

Grę można sprawdzać do najbliższej niedzieli i aby skorzystać z darmowego weekendu, trzeba mieć konto na Battle.net. Gracze powinni też liczyć się z tym, że produkcja potrzebuje około 52 GB wolnego miejsca na dysku.

Oto szczegóły dodatku do Destiny 2

Bungie wspólnie z Vicarious Visions podjęło się stworzenia nowego dodatku do Destiny 2, otwierając tym samym 3. sezon pełen treści dla wszystkich graczy.

Destiny 2 Dodatek II: StrategOS jest już dostępny do pobrania w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Pecetowa wersja jest ekskluzywnie dostępna na Battle.net. Destiny 2 Dodatek II: StrategOS to drugie oficjalne rozszerzenie do Destiny 2. StrategOS wprowadza nowe wyposażenie, rozbudowany endgame, szereg aktywności, całkowicie nową opowieść skupioną wokół postaci Any Bray, a na dokładkę epicką walkę z bossem, który podda umiejętności graczy najwyższej próbie.

Dodatek poszerza uniwersum Destiny 2 i jest dedykowany weteranom i powracającym graczom, którzy chcą poznać kolejny rozdział historii. Gracze trafiają pod skute lodem, polarne czapy Marsa, aby oddać się nowym przygodom i aktywnościom. Dla tych, którzy szukają ekstremalnego wyzwania, StrategOS oferuje całkowicie nową zawartość endgame’ową w postaci Protokołu Eskalacji. W trybie tym gracze będą musieli zmierzyć się z coraz to silniejszymi falami bojowników Roju.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%