Rusza darmowe sprawdzanie Destiny 2

Rusza darmowe sprawdzanie Destiny 2
Gry za darmo Newsy PC

Warto skorzystać z okazji.

Już od dziś można sprawdzać grę Destiny 2 kompletnie za darmo w wersji na PC. Najpierw darmowy weekend obejmował posiadaczy PS4 oraz XOne, teraz do testów mogą dołączyć także osoby mające komputery.

Grę można sprawdzać do najbliższej niedzieli i aby skorzystać z darmowego weekendu, trzeba mieć konto na Battle.net. Gracze powinni też liczyć się z tym, że produkcja potrzebuje około 52 GB wolnego miejsca na dysku.

Oto szczegóły dodatku do Destiny 2

Bungie wspólnie z Vicarious Visions podjęło się stworzenia nowego dodatku do Destiny 2, otwierając tym samym 3. sezon pełen treści dla wszystkich graczy.

Destiny 2 Dodatek II: StrategOS jest już dostępny do pobrania w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Pecetowa wersja jest ekskluzywnie dostępna na Battle.net. Destiny 2 Dodatek II: StrategOS to drugie oficjalne rozszerzenie do Destiny 2. StrategOS wprowadza nowe wyposażenie, rozbudowany endgame, szereg aktywności, całkowicie nową opowieść skupioną wokół postaci Any Bray, a na dokładkę epicką walkę z bossem, który podda umiejętności graczy najwyższej próbie.

Dodatek poszerza uniwersum Destiny 2 i jest dedykowany weteranom i powracającym graczom, którzy chcą poznać kolejny rozdział historii. Gracze trafiają pod skute lodem, polarne czapy Marsa, aby oddać się nowym przygodom i aktywnościom. Dla tych, którzy szukają ekstremalnego wyzwania, StrategOS oferuje całkowicie nową zawartość endgame’ową w postaci Protokołu Eskalacji. W trybie tym gracze będą musieli zmierzyć się z coraz to silniejszymi falami bojowników Roju.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie