Rozszerzenie do Total War: Rome 2 w drodze

DLC zatytułowano Pirates and Raiders.

Dodatek wprowadzi do gry nacje, zamieszkujące Półwysep Bałkański. Mowa mianowicie o Trakach i Dakach. Poza tym miłośnicy strategii mogą przygotować się na sporo zawartości. Pojawią się nowe technologie, budynki oraz religie. Udostępnione frakcje zostaną wyposażone w unikatowe wojska lądowe oraz flotę. Rzecz jasna naszym zadaniem będzie maksymalne wykorzystanie potencjału tkwiącego w jednostkach.

Osoby zainteresowane DLC będą musiały zapłacić kwotę w wysokości 7,49 euro. Jeśli nadal jesteście spragnieni dodatków do Total War: Rome 2, to mamy dla Was dobrą wiadomość.  Studio Creative Assembly odpowiedzialne za grę poinformowało, iż niebawem udostępnione zostanie nowe rozszerzenie i to bezpłatnie. Pozwoli nam ono rozegrać historyczną bitwę pod Pydną oraz pokierować stronnictwem Getów, ludem bałkańskim.


Total War: Rome 2 to złożona gra taktyczna, która mimo sporych kontrowersji, oceniany jest jako jeden z ciekawszych tytułów strategicznych roku 2013. Pozycja łączy spektakularne bitwy toczone w czasie rzeczywistym, z  działaniami polityczno-ekonomicznymi podejmowanymi przez nas na mapie w trybie turowym. Produkcja dostępna jest jedynie na komputerach PC.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet