Rockstar kusi, by odpalić GTA Online. Oto nowości w grze

Nowy tryb, nowe auto i nie tylko.

Nie ma tygodnia, by Rockstar nie wrzucił jakiejś drobnostki do GTA Online. Ostatnio był to odmłodzony, dozbrojony i wyposażony w jeszcze więcej możliwości personalizacji Karin Technical, teraz oprócz świeżego auta dostajemy coś jeszcze.

Na początek jednak o czterech kółkach…

Pegassi Torero wyrywa się z dzikich snów i wskakuje prosto do garaży w GTA Online. Smukły Torero z pionowo otwieranymi drzwiami jest prawdziwym klasykiem, który pochwalić się może bezkompromisowym wzornictwem i szaloną mocą. Dzięki trwającym do 31 lipca zniżkom 25% na ulepszenia silnika możecie z przytupem rozpocząć swój kryzys wieku średniego. Sięgnijcie po tego sportowego klasyka w Legendary Motorsport już dzisiaj – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Drugim punktem w programie jest kolejny tryb adwersarza, nazwany Żądza władzy. Jakie zasady? Zbierzcie swój oddział w GTA Online i walczcie o panowanie nad uzbrojonym w działko obrotowe kolosem w najnowszym trybie adwersarza Żądza władzy. W Żądzy władzy drużyny składające się z od dwóch do czterech graczy walczą o przejęcie wzmocnienia zmieniającego gracza w kolosa – ciężko uzbrojonego mocarza, który musi przeżyć dość długo, by zdobyć dla swojej drużyny punkt. Jeśli kolos zginie zbyt szybko, wzmocnienie trafia z powrotem na ziemię, aby ktoś inny mógł spróbować szczęścia – tłumaczy Rockstar.

Do końca miesiąca w trybie Żądza władzy zgarniemy podwójne premie GTA$ i RP.

To jednak nie wszystko. Badania przeprowadzane w bunkrach będą prowadzone do 31 lipca o 25 proc. szybciej, dzięki czemu szybciej odblokujecie dostęp do dozbrojeniowych dodatków do broni czy ulepszeń bojowych pojazdów. Do tego samego dnia kupimy też o 25 proc. taniej moduły warsztatu pojazdów i uzbrojenia do mobilnego centrum operacyjnego. Taka sama zniżka obowiązuje w Ammu-Nation na:

  • WSZYSTKIE modele broni krótkiej
  • WSZYSTKIE karabiny maszynowe (oraz peemy)
  • WSZYSTKIE karabiny szturmowe
  • WSZYSTKIE karabiny wyborowe

Dodatkowo taniej ulepszymy swoją flotę pojazdów dzięki zniżce 25% na ulepszenia silnika.

Standardowo, jest jeszcze nowy wyścig premium oraz próba czasowa:

Walczcie o dodatkowe premie GTA$ i RP w poniższych wyścigach premium i próbach czasowych w okresie od 25 do 31 lipca:

  • Wyścig premium – „Rów III” (dla motocykli)
  • Próba czasowa – „Cypress Flats”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty znacznik na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną duże nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy znacznik. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.