Fani GTA Online mają kolejny powód, by zajrzeć do Los Santos

Nowości czekają.

Rockstar dba o fanów GTA Online, dając im tym razem możliwość zdobycia nowego pojazdu, stroju oraz zarobienia dodatkowej kasy.

Na początek Karin Technical (czyli najpopularniejsza wieśniacka półciężarówka śmierci z misji Seria A:Fundusze), który pojawił się wraz z aktualizacją Napady. Teraz pojazd zostaje odmłodzony, dozbrojony i wyposażony w jeszcze więcej możliwości personalizacji.

Ulepszcie swojego Karina Technicala w warsztacie pojazdów mobilnego centrum operacyjnego, aby zwiększyć jego opancerzenie i uzyskać dostęp do nowych modyfikacji. Sięgnijcie po pomoc swoich naukowców z bunkra, aby odblokować jeszcze większą siłę ognia, więcej oznaczeń i opcji opancerzenia. Po ulepszeniu niestandardowego Karina Technicala możecie przechowywać go jako pojazd osobisty w jednym z posiadanych garaży – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

GTA Online

Co jeszcze? Do 24 lipca produkcja broni zostanie przyspieszona o 25%, a ukończenie misji sprzedaży dostępnych w bunkrze odblokuje czarną bluzę z kapturem Ammu-Nation. Do wspomnianego dnia Rockstar podwaja również gażę ochroniarzy i wspólników.

Do 24 lipca mozemy również załapać się na podwójne GTA$ i RP za nowy tryb adwersarza Masowy skok na punkty. Przygotowano też 25% zniżki na:

  • Phantom Wedge (dotyczy ceny standardowej i zniżki SecuroServ)
  • Annihilator
  • Buzzard
  • Opancerzenie pojazdów
  • Kuloodporne opony

Kto chce dodatkowo podkręcić swoje konta w banku Maze, niech bierze udział w bieżących wyścigach premium i próbach czasowych:

18 – 24 lipca

  • Wyścig premium – „W tamę” (dla Blazerów Aqua)
  • Próba czasowa – „Tartak”

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.