Wypróbujcie za darmo polskiego RoboCopa. Gra dostępna do sprawdzenia

RoboCop: Rogue City z wybitną ofertą. Ponad 100 zł taniej
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Na Steam pojawiło się darmowe demo RoboCop: Rogue City. Polska gra zapowiada się obiecująco, ale czy dorównuje oczekiwaniom?

Obiecująco, ale niekoniecznie spełni pokładane w niej nadzieje, bo przecież dotychczasowe materiały z jednej strony wyglądały całkiem nieźle, a z drugiej – wydawały się jakoś dziwacznie “sztywniackie”. Jeżeli też odnieśliście takie wrażenie, możecie przekonać się na własne oczy, czy robo-gliniarz nie jest przypadkiem drewno-glinarzem.

Oczywiście żartuję, bo w polskim studiu Teyon drzemie pewnego rodzaju potencjał. Najpierw deweloperzy wydalil grową adaptację serii Rambo, która okazała się bodaj jedną z najgorszych produkcji komputerowej rozrywki w historii. Było tak źle, że kolejny Terminator nie tyle zaskoczył, ile okazał się nawet dobrą grą. Dlatego też liczę, że mając do dyspozycji kultowe IP RoboCopa deweloperzy poradzą sobie i z tym. Gameplay wygląda jednak ciekawie.

Na szczęście nie trzeba kupować kota w worku, bo tytuł dostępny jest do sprawdzenia za darmo. Wystarczy tylko udać się na kartę Steam gry i pobrać wersję demonstracyjną. Ja jeszcze tego nie robiłem, więc nie powiem Wam, na co należy się przygotować. Polecam jednak sprawdzić samemu. Premiera RoboCop: Rogue City nastąpi 2 listopada 2023 roku. Tytuł musi okazać się dobry, jeżeli ma przekonać graczy – kosztuje w końcu całkiem sporo, bo 231,99 zł w wersji na PC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie