Resident Evil Village - wampirzyca

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Darmowe awatary i motyw z RE Village na PS4 i PS5. Sposób, jak je zdobyć

Każdy z posiadaczy PS4 i PS5 może otrzymać darmowe awatary i motyw na swoje konsole. Zakup Resident Evil Village nie jest wymagany, jedynie należy wypełnić odpowiednie zadanie.

W ostatnim czasie właściciele konsol PlayStation dość często są obdarowywani prezentami. Jeszcze niedawno z okazji drugich urodzin Days Gone można było otrzymać animowany motyw na PS4, a tym razem podobna sytuacja spotkała najnowszego Residenta. Każdy z posiadaczy PS4 i PS5 może zgarnąć coś dla siebie! Aby otrzymać wspomniane bonusy, wystarczy tylko rozwiązać odpowiednie zadania, do których link znajdziecie tutaj.

Jak zdobyć awatary z Resident Evil Village na PS4 i PS5?

By otrzymać awatary z Resident Evil Village należy odpowiedzieć na pytanie dotyczące daty premiery gry. Dla ułatwienia przypomnimy, że ta miała miejsce w ostatni piątek, czyli 7 maja 2021 roku. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi otrzymacie specjalny, 12-cyfrowy kod, który będzie trzeba aktywować w PS Store.

Jak zdobyć motyw na PS4?

Wspomniany motyw dostępny jest tylko i wyłącznie na PS4, ponieważ interfejs PS5 nie wspiera tego typu rozwiązań. Na szczęście otrzymanie drugiego prezentu jest jeszcze prostsze od zdobycia awatarów z gry, ponieważ tym razem zadanie polega na obejrzeniu 30 sekund traileru tytułu. Następnie należy jeszcze tylko wejść na stronę gry w PlayStation Store. Wtedy powinniście otrzymać drugi kod do wykorzystania na PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się