Red Dead Redemption – ktoś jeszcze gra w „jedynkę”. I nawet znalazł tu portal

Red Dead Redemption portal
Newsy PS3 X360 XOne

Red Dead Redemption to klasyk – a dla niektórych tytuł niemal doskonały. Niemal, bo także i tu można napotkać różne ciekawe błędy. Oto kolejny z nich.

Użytkownik Reddita o pseudonimie CrispierCupid pochwalił się na forum filmikiem z pierwszej odsłony Red Dead Redemption. Nagranie mogłoby wskazywać, że gracz znalazł tu portal, który umożliwia szybkie przedostawanie się z jednego miejsca do drugiego. Oczywiście chodzi tylko o pewien błąd, ale i tak wygląda to ciekawie.

Red Dead Redemption to gra z 2010. Data premiery sugeruje, że teoretycznie wszyscy powinni zdążyć już zapomnieć o tym tytule. Jednak, jak widać, wciąż znajdą się tacy, którzy do niego wracają.

Za to druga część gry, która zadebiutowała w 2018 na konsolach (i w 2019 na PC), żyje własnym życiem. Według niektórych jest to najlepsza produkcja, jaka kiedykolwiek powstała. Dowodem na żywotność RDR2 są chociażby kolejne fanowskie modyfikacje. Pod tym adresem znajdziecie szczegóły na temat moda, który pozwala graczom wyjechać na wyspę Guarma.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie