Red Dead Redemption 3 na pewno powstanie. Arthur Morgan jest tego pewny

Red Dead Redemption 3
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Roger Clark, czyli aktor udzielający głosu Arhturowi Morganowi w drugiej odsłonie jest pewny, że Red Dead Redemption 3 powstanie. Co ciekawe, sam zainteresowany miałby nie być zaangażowany w produkcję, choć przekonuje, że Rockstar na pewno stworzy trzecią odsłonę serii. Co powiecie na ponowną przygodę na Dzikim Zachodzie?

Red Dead Redemption 3 powróci, ale bez Arthura Morgana?

Zdarza się czasami tak, że aktorzy pracujący przy danych grach mają sporo do powiedzenia na temat przyszłych produkcji. Spędzają trochę czasu nad produkcją, znają niektórych deweloperów, a więc i mają szanse na dowiedzenie się czegoś więcej. Przykładem może być Roger Clark, czyli aktor, którego głos słyszeliśmy w Red Dead Redemption 2. Facet wcielający się w postać Arthura Morgana postanowił porozmawiać ostatnio z graczami z okazji trailera GTA VI.

Nie dziwi fakt, że szybko pojawiło się pytanie o kontynuację Red Dead Redemption 3, czyli trzecią odsłonę serii na Dzikim Zachodzie. Jak przyznał Clark, jest przekonany o tym, że gra na pewno powstanie. Nawet jeżeli sam miałby nie zostać zaangażowany w projekt studia Rockstar:

Aktor jest pewien co do przyszłości serii i powstania trzeciej odsłony. Czuje jednak, że historia Arthura Morgana została opowiedziana i tym samym wyczerpana. To mogłoby sugerować zasadniczo kilka ewentualnych opcji. Pierwsza z nich to zupełna zmiana fabuły i zerwanie z dotychczasową historią, inna to dalsze losy, ale na przykład niezwiązane z pierwszą częścią gry.

Póki co nie mamy szans na otrzymanie konkretnych informacji o tytule, jak choćby publikacji trailera czy faktycznej zapowiedzi. Wszystkie siły zostały rzucone na GTA VI, które jest wyczekiwane przez graczy na absolutnie całym świecie. A wy którą serię wolicie — GTA czy Red Dead Redemption?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie