Biedny jeleń z Red Dead Redemption 2 się zepsuł. I jak tu podziwiać widoki?

Red Dead Redemption 2 z
Newsy PC

Red Dead Redemption 2 to gigantyczna produkcja. Znajdziemy w niej piękne połacie terenu, rwące rzeki oraz… zepsute zwierzęta? No cóż, nie wszystko może być idealne.

Wyobraźcie sobie ten widok… a nie, zaraz – wcale nie musicie. Wystarczy włączyć Red Dead Redemption 2, które pełne jest idyllicznych krajobrazów. Przepiękne otwarte tereny zalesionych południowo-zachodnich terenów USA urokliwie przeplatają się z industrialnymi miastami oraz rwącymi rzekami wypełnionymi najróżniejszymi gatunkami ryb. Na swój sposób to teren, który wciągnie nie tylko fanów Dzikiego Zachodu, ale każdego, kto chciałby zrelaksować się dzięki pięknym krajobrazom. No ale… chwila… przecież to… co robi ten jeleń?!

No cóż, nie wszystko może być perfekcyjne. Pewien gracz z Reddita postanowił najwyraźniej uchwycić przepiękne pejzaże z RDR2. Trudno zaprzeczyć, że na pierwszy rzut oka obrazek stanowiłby świetną tapetę. Szkoda tylko, że po wpatrzeniu się bliżej możemy zobaczyć dziwnego jelenia. „Deer.exe has stopped working” – śmieją się internauci. I wcale im się nie dziwię.

Przepiękny teren dość brutalnie zniszczony zostaje za sprawą dwójki „zawieszonych” jeleni. Biedaki chyba muszą próbować wydostać się z rzeki, ale coś im nie wychodzi i zamiast tego skazane są wieczne potępienie w wodzie. Można im współczuć – mało kto chciałby rzucać się, aby nigdy nie znaleźć drogi ucieczki.

Żarty na bok, ale samo wideo jest dość zabawne. Oczywiście, tego typu filmów w internecie znajdziemy całe mnóstwo, ale tutaj szczególnie uderza w nas kontrast. W końcu przepiękny widok dosłownie skażony jest niezbyt idealnym AI i ciekawym bugiem, którego chyba doświadczył każdy gracz. Z kolei w tym miejscu znajdziecie innego kuriozalnego buga z gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie