Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Recenzje The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Pierwsza dycha!

Magazyn o grach EDGE już ocenił produkcję.

W najnowszym numerze magazynu EDGE znajduje się recenzja The Legend of Zelda: Breath of the Wild na Nintendo Switch (premiera gry oraz konsoli będzie miała miejsce 3 marca 2017 roku). Redakcja oceniła produkcję na 10 punktów, przyznając tym samym maksymalną ocenę.

Jak ocenia EDGE, najnowsza Zelda jest bardzo rozległa, a gracz może się rozproszyć po różnych zadaniach. Jednak wykonywanie kilku rzeczy na raz jest absolutnie i nieustannie przyjemne. Bardzo pozytywnie został oceniony cały świat gry. Podstawowy wątek fabularny można z kolei ukończyć w około 20 godzin. Walka jest nieco nieprzewidywalna, ale to działa zachęcająco do testowania różnych broni i mocy.

W wersji na Wii U problem jest ze spadającą liczbą klatek na sekundę. Przede wszystkim jest to widoczne w trakcie zmiennych warunków pogodowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się