Recenzje God of War Ragnarok z dokładnym terminem publikacji. Jakiej oceny się spodziewasz?

God of War - fan dokonał wyjątkowego odkrycia na wyprzedaży garażowej
Newsy PS4 PS5

Wiadomo już, kiedy pojawią się pierwsze oceny i recenzje GoW Ragnarok. Sądzisz, ze bóg wojny zasłuży na maksymalne noty?

Recenzje GoW Ragnarok przeczytasz jeszcze przed premierą gry. Ciekawe, czy tytuł zgarnie lepsze oceny niż przygody Kratosa wydane w 2018 roku.

Recenzje God of War Ragnarok – kiedy?

Embargo na publikacje mija na sześć dni przed premierą gry, która jest planowana na 9 listopada 2022 roku. Zatem, recenzje GoW Ragnarok pojawią się w sieci już 3 listopada, o godzinie 17:00 czasu polskiego. Co więcej, pierwsze wrażenia z rozgrywki będą mogły być ujawniane już od 21 października, od godziny 15:00.

Będziemy mieli zatem sporo czasu, by przewertować wszystkie recenzje i zorientować się, czy God of War Ragnarok jest wart zakupu. Ale szczerze… sądzisz, że oceny będą słabe? Znając Santa Monica Studio, spodziewam się średniej ocen przynajmniej na poziomie 9/10. Taką średnią, wyciągniętą ze 118 branżowych opinii, posiada zresztą poprzednia część sprzed czterech lat. Oby Kratos wspiął się tym razem jeszcze wyżej!

Jeśli szykujesz się na Ragnarok, przypominam, że tytuł w wersji na PlayStation 4 może zająć ponad 90 GB wolnej przestrzeni. Dodatkowo chodzą słuchy, że premierowy patch 1.01 ma ważyć aż 18,4 GB na last-genie.

Premiera God of War Ragnarok na PlayStation 5 oraz PS4 nastąpi 9 listopada 2022 roku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie