Far Cry New Dawn

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Recenzje Far Cry New Dawn, jeszcze tańszy pre-order i premierowy zwiastun

Pierwsze recenzje Far Cry New Dawn pojawiły się w sieci. Dorzucamy do tego kilkanaście minut gameplay’u, które pokazują sam początek gry.

Premiera Far Cry New Dawn została zaplanowana na 15 lutego, zatem już jutro tytuł rozgości się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tuż przed premierą w sieci pojawiło się kilkadziesiąt ocen gry w wersji na PlayStation 4. Recenzje Far Cry New Dawn wypadły dobrze, choć bez rewelacji. Średnia z 39 ocen wynosi 73/100. Zdecydowana większość recenzji zawiera oceny równe lub wyższe niż 75/100. Jeśli taki poziom Was satysfakcjonuje, macie ostatnią szanse na złożenie pre-ordera i zdobycie dodatku za zamówienie przedpremierowe, jakim jest pojazd Trójkołowy Jednorożec (screen poniżej). Ceny gry są naprawdę kuszące, a ostatnio zostały dodatkowo obniżone (w przypadku konsol spadły o około 5 zł):

Far Cry New Dawn – bonus za pre-order

Recenzje Far Cry New Dawn – plusy i minusy gry

Recenzenci docenili szybkość gry, jeśli chodzi o akcję oraz strzelanie. Ponoć nowe bronie wypadły znakomicie. Ciekawie prezentują się też bohaterki gry, które niektórzy określili jako ujmujące i wyjątkowe. Far Cry New Dawn prezentuje się dobrze również pod względem misji i aktywności pobocznych, na których ilość nie można narzekać. Pochwały należą się też dobrze zorganizowanej kooperacji.

Co po stronie minusów? Niektórzy recenzenci wymieniają choćby krótkie – choć często ekscytujące – główne misje fabularne. Nie zabrakło głosów dotyczących wtórności – to wszak przerobiona mapa z Far Cry 5. Ktoś zwraca uwagę na zbędną mechanikę RPG, którą chwalił się Ubisoft, inni dodają do tego niewykorzystany potencjał świata postapokaliptycznego. Jak pisze redaktor serwisu IGN: Ubisoft mógł zrobić więcej, by odświeżyć Hope County w grze Far Cry New Dawn, ale wciąż znajdziemy tutaj dobrą zabawę.

Recenzje Far Cry New Dawn – pierwsze 12 minut i zwiastun premierowy


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się