Razer wspiera esportową drużynę grającą wyłącznie w gry mobilne

Razer wspiera esportową drużynę grającą wyłącznie w gry mobilne
E-sport Mobile Newsy

Jeden z popularniejszych producentów akcesoriów dla graczy umacnia swoją pozycję w świecie e-sportu.

Razer oraz hiszpański Team Queso – pierwsza esportowa drużyna, grająca wyłącznie w gry mobilne, poinformowały dzisiaj o zawiązaniu strategicznego partnerstwa. Na mocy dwurocznej umowy Team Queso będzie używać smartfona Razer Phone podczas meczów turniejowych. Dodatkowo drużyna zostanie wyposażona także w inne urządzenia peryferyjne Razera.

Razer Phone to urządzenie do mobilnego esportu. Ekran z odświeżaniem 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 8 GB pamięci RAM zapewniają graczom doświadczenie płynności i braku opóźnień, które są kluczowe podczas esportowej walki na turniejach gier mobilnych.

10 premier na obecny tydzień. Remaster Assassin’s Creed to dopiero początek!


Team Queso rywalizuje w różnych grach – Clash Royale, Vainglory, Arena of Valor oraz Hearthstone. W skład drużyny wchodzi wielu najlepszych graczy z Hiszpanii, Europy i innych rejonów świata. Zespół został założony w 2017 roku, a jego obecni członkowie m.in. są zwycięzcami mistrzostw ESWC Paris Clan Wars, mocnymi faworytami Vainglory8 League oraz coraz lepiej poczynają sobie w Arena of Valor.

W ramach umowy sponsorskiej Razer przekaże graczom z Team Queso profesjonalne turniejowe myszki, klawiatury, zestawy słuchawkowe i podkładki.

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie