Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Razer przedstawia nowy kontroler

Razer wraz z Fighting Game Community łączą siły i prezentują Panthera Evo.

Razer poinformował, że nowy arcade stick – Panthera Evo, który powstał we współpracy ze społecznością graczy skupioną w Fighting Game Community (FGC), jest już wreszcie dostępny. Po raz pierwszy sprzęt został zaprezentowany podczas imprezy Evo 2018. Nowe urządzenie poszerza rodzinę wysokiej jakości kontrolerów do bijatyk.

Razer Panthera Evo to kolejna odsłona bestsellerowego arcade sticka Razer Panthera. Poprawiony drążek został gruntownie przetestowany i dostosowany do profesjonalnego użytku przez najlepszych esportowców oraz członków społeczności, takich jak Xian Ho Kun i Kenny Omega z Team Razer.

Razer blisko współpracował z zawodnikami, mistrzami i liderami turnieju FGC. Opinie i uwagi zebrane podczas długich sesji testów pomogły na nowo zdefiniować Razer Panthera i dopasować go do preferencji najbardziej profesjonalnych wojowników.

Razer Panthera Evo wyposażono w przełączniki Razer Mechanical Switches, które charakteryzują się żywotnością do 30 milionów naciśnięć. Dzięki ulepszonej obudowie i wejściu słuchawkowemu kontroler otrzymuje dodatkową gamingową wydajność.
Panthera Evo, podobnie jak poprzednik, jest również w pełni modyfikowalna. W odpowiedzi na prośby graczy grafikę na obudowie można wymienić i dostosować do własnych preferencji.

Cena sprzętu to 199 dolarów.

Źródło: Razer

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%