Razer przedstawia nowy kontroler

Razer wraz z Fighting Game Community łączą siły i prezentują Panthera Evo.

Razer poinformował, że nowy arcade stick – Panthera Evo, który powstał we współpracy ze społecznością graczy skupioną w Fighting Game Community (FGC), jest już wreszcie dostępny. Po raz pierwszy sprzęt został zaprezentowany podczas imprezy Evo 2018. Nowe urządzenie poszerza rodzinę wysokiej jakości kontrolerów do bijatyk.

Razer Panthera Evo to kolejna odsłona bestsellerowego arcade sticka Razer Panthera. Poprawiony drążek został gruntownie przetestowany i dostosowany do profesjonalnego użytku przez najlepszych esportowców oraz członków społeczności, takich jak Xian Ho Kun i Kenny Omega z Team Razer.

Razer blisko współpracował z zawodnikami, mistrzami i liderami turnieju FGC. Opinie i uwagi zebrane podczas długich sesji testów pomogły na nowo zdefiniować Razer Panthera i dopasować go do preferencji najbardziej profesjonalnych wojowników.

Razer Panthera Evo wyposażono w przełączniki Razer Mechanical Switches, które charakteryzują się żywotnością do 30 milionów naciśnięć. Dzięki ulepszonej obudowie i wejściu słuchawkowemu kontroler otrzymuje dodatkową gamingową wydajność.
Panthera Evo, podobnie jak poprzednik, jest również w pełni modyfikowalna. W odpowiedzi na prośby graczy grafikę na obudowie można wymienić i dostosować do własnych preferencji.

Cena sprzętu to 199 dolarów.

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.