Tutaj widzenie przez ściany będzie legalne

Zapraszamy na pokaz umiejętności żołnierza doskonałego.

Bethesda prezentuje świeżutki zwiastun Quake Champions, w którym pręży muskuły Visor – bezlitosny, pozbawiony uczuć zabójca znany z Quake 3 Arena. Teraz Visor powrócił, by rozlać jeszcze więcej krwi.

Visor będzie dostępny podczas otwartych beta testów Quake Champions, które potrwają od 12 do 21 maja. Według dewelopera to postać idealna dla strategów, którzy chcą się trochę zabawić na arenie.

Moskiewskie GRU stworzyło Visora w ramach prac nad żołnierzem doskonałym. Niezmordowanym. Pozbawionym uczuć. Niewrażliwym na ból i strach. Jest on naszpikowanym cybernetycznymi ulepszeniami klonem i więcej ma w sobie maszyny niż człowieka. Maska wypełniona dziwaczną, przegniłą krwią na stałe przymocowana jest do jego twarzy, co pozwala mu widzieć przez materię. To drapieżnik idealny, którego terenem łowieckim są areny Krainy Snu – bez wytchnienia tropi na nich pozostałych czempionów – tak opisano tego potwora na oficjalnej stronie Bethesdy.

Poniżej znajdziecie zwiastun Rosjanina oraz opis jego umiejętności specjalnych:

UMIEJĘTNOŚĆ AKTYWNA – PRZESZYWAJĄCY WZROK

Dzięki swojej umiejętności aktywnej, przeszywającemu wzrokowi, Visor może przez pewien czas widzieć przez materię. Umożliwia mu to tropienie przeciwników, którzy być może planują złapać go w zasadzkę. Potrafi nawet widzieć Nyx używającą skoku ducha. Nie jest łatwo podkraść się do kogoś, kto widzi przez ściany.

Quake Visor PiercingSight 730x411

UMIEJĘTNOŚĆ PASYWNA – KONIK POLNY

Visor wydaje się arogancki, ale prędkość, jaką umie rozwijać, daje mu ku temu powody. Potrafi prześcignąć nawet ciągle gadającego, rozpędzonego Anarkiego. Dzięki swojej umiejętności pasywnej, konikowi polnemu, Visor potrafi stale zyskiwać prędkość przy skokach na boki – nie istnieją dla niego żadne ograniczenia. Jeśli masz dość wprawy, zdołasz dogonić każdego. Umiejętność ta w połączeniu z przeszywającym wzrokiem sprawia, że Visor to trudny przeciwnik w deathmatchu i stanowi idealny wybór w pojedynku.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.