PUBG za darmo na Xbox One do pobrania. Oto szczegóły zabawy

PUBG za darmo na Xbox One do pobrania. Oto szczegóły zabawy
Gry za darmo Newsy XOne

Choć PUBG w wersji na Xbox One znajduje się jeszcze na etapie wersji przedpremierowej, już teraz można się przy nim świetnie bawić. Nie próbowaliście? PUBG za darmo będzie wkrótce udostępniony w ramach akcji Xbox Free Play Days.

Kto nie chce wydawać kasy na wersję gry, która nadal siedzi w programie Xbox Game Preview, może wypróbować PUBG za darmo. Kiedy, co i jak? Już tłumaczymy.

PUBG za darmo na Xbox One

Produkcję pobierzemy i ogramy za free w ramach akcji Xbox Free Play Days. Microsoft informuje, że darmowe dni z PUBG rozpoczną się 19 kwietnia i będą trwały do 22 kwietnia. Warto tutaj podkreślić, że pogramy za darmo w PUBG nawet wtedy, gdy nie posiadamy abonamentu Xbox Live Gold.

Następny weekend szykuje się zatem pod znakiem Battle Royale. Skusicie się i przyłączycie do wielkiej bitwy na 100 osób?

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

PUBG – mapa Miramar nadciąga na Xbox One

Obecnie odpalając PUBG na Xbox One możemy toczyć zmagania tylko na jednej mapie, podczas gdy osoby bawiące się na komputerach PC mają do dyspozycji dwie lokacje i trzecią majaczącą na horyzoncie.

Na szczęście maj będzie miesiącem, kiedy to do mapy Erangel na Xbox One dołączy pustynna miejscówka Miramar. Póki co mamy jedynie zapewnienie co do miesiąca, bez konkretnej daty premiery Miramar na Xbox One. Więcej informacji mamy poznać jednak już wkrótce.

PUBG – nowa mapa w dżungli najpierw na PC

Jej rozmiary to 4 × 4 km, zatem możemy mówić o naprawdę malutkiej lokacji w porównaniu do Erangel czy Miramar. Lecz mimo miniaturowych gabarytów, nadal na mapie znajduje się setka graczy. Trzeba się zatem przyszykować na jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywkę i zagęszczenie przeciwników. Tutaj mecze będą trwały krócej i z pewnością będą bardziej efektowne.


PUBG i testy War Mode, tradycyjnego Team Deathmatch

Nowa mapa do PUBG to jednak nie wszystko. PUBG Corp eksperymentuje z nowym trybem rozgrywki o nazwie War Mode, którego zasady są mocno zbliżone do tradycyjnego Team Deathmatch, znanego z innych gier FPS. Tryb ten pojawił się już kilka dni temu w ramach Custom Modes – twórcy jednak w żaden sposób nie informowali społeczności, że coś takiego można znaleźć na serwerach.

Czym tak naprawdę jest War Mode w PUBG? To Team Deathmatch, gdzie gracze walczą na małym wycinku dobrze znanych map w drużynach po cztery osoby. Wygrywa ten skład, który zdobędzie określoną liczbę zabójstw graczy przeciwnych drużyn. Co ważne, po tym jak jeden z zawodników zginie, odradza się, więc cała rozgrywka przypomina tradycyjny TD z innych gier FPS. Więcej informacji o War Mode w PUBG znajdziecie tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie