Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS5 zobaczymy za kilka dni na CES 2020?

Zbliżają się wielkie targi nowych technologii, podczas których nie zabraknie oczywiście Sony. Możliwe, że Japończycy zaprezentują nie tylko nowe smartfony i telewizory, ale szepną co nieco o PS5 lub nowościach związanych z PlayStation VR.

Choć Consumer Electronics Show (CES) to nie E3 lub Gamescom, być może Sony pokusi się o ujawnienie podczas nadchodzącego wydarzenia pewnych informacji dotyczących PS5. W końcu Microsoft wykorzystał niedawne The Games Awards 2019 do prezentacji wyglądu swojego next-gena oraz zdradzenia nazwy – Xbox Series X. Jeśli Sony chce wykonać szybką kontrę, CES 2020 będzie ku temu najlepszą okazją.

Wiadomo jedynie, że Sony zamierza przedstawić na CES 2020 swoją unikalną wizję przyszłości, jeśli chodzi o technologię. Za tymi wielkimi słowami może kryć się równie dobrze kolejny telewizor, jak i nowa konsola.

Sony mogłoby w końcu przedstawić wygląd PS5 lub zaprezentować nowości w zakresie wirtualnej rzeczywistości.

Targi Consumer Electronics Show zaplanowano na dni 7-10 stycznia, a konferencja Sony odbędzie się 6 stycznia. Zatem jeszcze kilka dni i zobaczymy, czy nasze oczekiwania zostaną zaspokojone.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się