Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS5 State of Play. Data pokazu we wpisie informatora

Jeden z informatorów, który nie raz udowodnił, że zna plany Sony, podaje teraz datę kolejnego State of Play, na którym pojawią się wieści o PS5.

Robert Serrano, insider, który wcześniej ujawnił pewne dokładne informacje na temat PlayStation, pisze teraz, że nowe PS5 State of Play jest planowane na 6 sierpnia, godzinę 22:00 czasu polskiego. Oczywiście nie jest to oficjalna wiadomość, dlatego traktujcie ją z odpowiednim dystansem. Serrano często podawał sprawdzające się później informacje, lecz czasem również zaliczał wpadki.

Przypominamy, że to nie pierwsze źródło, które twierdzi, że Sony zorganizuje State of Play na początku przyszłego miesiąca. Wcześniej dziennikarz Eurogamera również pisał, że w sierpniu Sony wyskoczy z kolejnym State of Play, na którym zobaczymy gry na next-gena zarówno od zespołów wewnętrznych Sony, jak i deweloperów third-party. Zatem line-up na start PlayStation 5 będzie jeszcze większy niż ten, o którym pisaliśmy w tekście PS5 gry na start. Czy warto kupić konsolę na premierę?

Liczymy na to, że nadchodzący odcinek State of Play to nie tylko gry, lecz również ogłoszenie startu zamówień przedpremierowych na PlayStation 5, a co za tym idzie, podanie ostatecznej ceny konsoli. Niedawno polski x-com uruchomił (lecz dosłownie na chwilę) przedsprzedaż PlayStation 5, podając na karcie produktu cenę 2499 zł. Nie jest to jednak oficjalna kwota.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się