PS5 na CES 2020 niewykluczone. Intrygująca grafika od Sony

PS5 na CES 2020 niewykluczone. Intrygująca grafika od Sony
Newsy

W przyszłym tygodniu startują targi CES 2020, a Sony sugeruje, że obok nowych gadżetów pojawią się tematy związane z graniem na konsoli. Liczymy na pokaz PS5.

Konferencja Sony na CES 2020 została zaplanowana na 6 stycznia, godzinę 17:00 czasu PST (w Polsce będzie to 7 stycznia, godzina 2:00 w nocy). Japońska korporacja szykuje się na wielkie wydarzenie, wspominając o nim na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Sony pokaże „przyszłość” na CES 2020. Chodzi o PS5?

W krótkim wpisie Sony pisze o swojej konferencji następująco: Nadchodzi przyszłość. Na targach CES 2020 Sony przedstawi wyjątkową wizję przyszłości, łącząc kreatywność i technologię, jak nigdy dotąd, aby uwolnić nowe doznania i emocje.

Opis huczny i trąci marketingiem? A jakże. Lecz zapowiedź została wzbogacona grafiką (wrzucamy poniżej), na której widzimy również osobę z padem do PlayStation 4 w dłoniach. Sony sugeruje zatem, że nie tylko telewizory, aparaty i inne gadżety staną się gwiazdami konferencji, lecz również granie na konsoli. Choć na obrazku widnieje DualShock 4, może oczywiście chodzić o PS5, a producent przedstawi wygląd sprzętu dopiero podczas targów, teraz posiłkując się wizerunkiem obecnego kontrolera.

Sony CES 2020

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie