PS5 kontroler Dual Sense

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

PlayStation 5 i pad DualSense na żywo w rękach streamera

W trakcie startującego Tygodnia Gier na YouTube, do internetu trafiają materiały pokazujące PlayStation 5 i pada w akcji.

Kilku wybranych streamerów w Japonii dostało PlayStation 5 do przetestowania. Jak nietrudno się domyślić, od razu wrzucili odpowiednie wideo do sieci, na których możemy zobaczyć PS5 i pada DualSense na żywo.

Uwagę zwraca przede wszystkim kontroler, bo też i na nim skupił się jeden ze stremaerów. Widać że jest mocno zbliżonych rozmiarów do obecnego Dual Shocka 4. To dobrze, bowiem jego rozmiar jest uniwersalny i pasuje większości graczy.

Niestety na dwóch wideo poniżej trudno jest dostrzec PlayStation 5, a przynajmniej w taki sposób, aby móc wyobrazić sobie jego rozmiar. Niemniej nie od dziś wiadomo, że będzie to spory sprzęt, na który zdecydowanie przyda się nieco miejsca pod telewizorem.

Już od przyszłego miesiąca ruszy na dobre rywalizacja pomiędzy Sony i Microsoftem. To właśnie wtedy PlayStation 5 oraz Xbox Series ukażą się na rynku. Każdy z tych sprzętów będzie dostępny w dwóch wersjach: z czytnikiem Blu-ray oraz bez. Druga wersja będzie oczywiście tańsza, w przypadku Xbox Series S, także nieco mniej wydajna.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się