PS5 w najniższej cenie. Promocje i zestawy dnia, ceny od 2546 zł

PS5 najbardziej dochodową konsolą w jednym regionie
Newsy PS5

Szukasz konsoli PS5 tanio? Zobacz, jakie zestawy dzisiaj polecamy i jakie promocje na PlayStation 5 można znaleźć w elektromarketach.

Konsole PS5 można obecnie kupić już od 2699 zł (lub nawet za 2546 zł w promocji ratalnej). Są to wersje Digital, do których sklepy dorzucają słuchawki Sony Pulse 3D. Zestawy konsol w wersji z czytnikiem płyt Blu-Ray kupisz zazwyczaj już za 2999 zł. Popularny jest np. ten, do którego dołożono grę God of War Ragnarok. Ostatnio pojawił się również zestaw z nową grą Dziedzictwo Hogwartu w cenie 3049 zł. No dobra, to gdzie kupić PlayStation 5 najtaniej? Oto wybrane najciekawsze zestawy oraz linki do ofert.

PS5 – promocje, ciekawe zestawy

Zacznę od wylistowania kilku wartych uwagi zestawów. Jeśli nie znajdziesz nic ciekawego, zaraz pod nimi wrzucam listę sklepów, gdzie PS5 można kupić.

Kto nie znalazł w wybranych zestawach czegoś dla siebie, niech przegląda wszystkie dostępne w sklepach oferty:

Daj znać w komentarzach, czy skorzystałeś/skorzystałaś z oferty i jaki zestaw wpadł do Twojego koszyka!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie