Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 – Killzone Shadow Fall w 60 FPS, Horizon Zero Dawn z transferem zapisów

Gry Guerilla Games doczekają się usprawnień na PS5. Studio potwierdziło, że Killzone Shadow Fall i Horizon Zero Dawn zostaną ulepszone.

Większość gier na PlayStation 5 dostępnych w ramach wstecznej kompatybilności doczeka się drobnych usprawnień. Nie inaczej będzie w przypadku produkcji Guerilla Games.

Ulepszeń doczekają się Horizon Zero Dawn i Killzone Shadow Fall. Obydwie gry są wstecznie kompatybilne i pozwolą na transfer zapisów z PlayStation 4 na PlayStation 5. Jeśli więc rozpoczęliście którąś z powyższych przygód na poprzedniej generacji konsol, to możecie ją bezpiecznie kontynuować na PS5.

Dodatkowo ostatnia odsłona Killzone pozwoli na rozgrywkę w nawet 60 klatkach na sekundę. Co ciekawe, udogodnienie to nie dotyczy Horizon Zero Dawn, które nie dostanie póki co żadnych innych usprawnień. Może to oznaczać, że Guerilla Games pracują nad większą aktualizacją gry lub chcą skupić się w pełni na Horizon Forbidden West.

Możemy się spodziewać, że większość tytułów ekskluzywnych na platformę Sony doczeka się podobnych aktualizacji co gry Guerilla. Sony wie, że wielu graczy przenosi się na PS5 z konsol Microsoftu lub pominęło poprzednią generacje i chce maksymalnie uprzyjemnić rozgrywkę w swoje sztandarowe tytułu.

PlayStation 5 zadebiutuje w Polsce już 19 listopada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się