Tak kupisz taniej Horizon Forbidden West: Burning Shores na PS5 w PS Store

Najpiękniejsze gry 2022 roku według Digital Foundry. 2. miejsce zaskakuje
Newsy PS5

Powoli zbliżamy się do premiery wielkiego dodatku do Horizon Forbidden West. Kto szykuje się do kupna, niech najpierw zobaczy, jak oszczędzić na takiej transakcji.

Premiera Horizon Forbidden West: Burning Shores na PS5 już 19 kwietnia. Fani przygód Aloy z pewnością nie mogą się doczekać, zwłaszcza, że dostaniemy nową fabułę i obszar do zwiedzania. Za dodatek płacimy 89 zł w PS Store. Ale można wydać mniej, jeśli zastosujesz się do poniższej instrukcji.

Jak zapłacić mniej za Horizon Forbidden West: Burning Shores na PS5?

A więc tak. Zaczynamy od kupna taniej karty dodającej fundusze do portfela w PS Store. Chodzi o kartę, która da nam w portfelu równe 100 zł. W promocji Instant Gaming kupisz taką kartę za 87 zł z groszami. Lecz to nie wszystko, bo nie chodzi przecież o to, by zaoszczędzić złotówkę. Deal polega na tym, że zostanie Tobie jeszcze 11 zł w portfelu. Tę kasę można wykorzystać dowolnie, dokładając sobie do innych zakupów w PlayStation Store.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Burning Shores to dodatkowa zawartość do Horizon Forbidden West, w tym nowe wątki fabularne, postacie i wrażenia na oszałamiającym, ale niebezpiecznym nowym obszarze

Na południe od ziem klanu Tenakthów, tysiąclecia erupcji wulkanicznych i gwałtownej aktywności sejsmicznej doprowadziły do podziału ruin Los Angeles na zdradliwy archipelag. Rozegraj kolejny rozdział, w którym Aloy mierzy się z nowym, złowrogim zagrożeniem dla całej planety, które kryje się w tej niebezpiecznej, nieokiełznanej, dzikiej krainie.

Opis dodatku z PS Store.

W opisie dodatku czytamy też, że aby przejść na Płonący Brzeg, musisz zaliczyć główne zadanie (aż do Osobliwości włącznie) w wersji PS5 Horizon Forbidden West. Po zakończeniu głównego zadania, gracz otrzyma wezwanie poprzez fokus Aloy, które rozpocznie DLC.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie