Sony zapowiedziało nowego bundla PS5. Tym razem w zestawie z God of War Ragnarok

Najlepsze gry na PS5 zdaniem graczy. W te pozycje trzeba zagrać
Newsy PS5

Sony oficjalnie zapowiedziało nowego bundla z PS5. Tym razem w zestawie z konsolą będziemy mogli dostać wyczekiwane God of War Ragnarok.

Ale cóż? Czyżby najnowszy zestaw PlayStation 5 obył się bez specjalnego kontrolera dedykowanego nowemu GoW? Na to wychodzi. Niedawno Sony oficjalnie pokazało limitowaną edycję swojego DualSense, przyozdobioną w nordyckie runy i utrzymaną w klimacie nowej części God of War. Jasne, ja rozumiem – to przecież limitowane wydanie, więc w sumie zaskoczenia nie ma. Ale jednak trochę szkoda.

Jeżeli jednak interesuje Was zestaw PS5 wraz z nadchodzącą wielką premierą – będzie można go kupić. W jego skład wchodzi standardowy kontroler DualSense, „płytowa” edycja samej konsoli oraz pudełko z nowym GoW Ragnarok. Sony zachęca do zamówień, chwaląc się funkcjami „zwiększającymi immersję”. Mowa rzecz jasna o haptycznych informacjach zwrotnych czy systemie 3D Audio.

Doświadcz nowej generacji immersji na PS5 i przemierzaj dziewięć królestw w oszałamiającej jakości 4K. Poczuj swoją podróż w dłoniach dzięki haptycznemu sprzężeniu zwrotnemu i adaptacyjnym wyzwalaczom kontrolera bezprzewodowego DualSense, a dzięki technologii 3D Audio precyzyjnie zlokalizuj każdy dźwięk.

– chwali się Sony pod filmem

Zestaw dedykowany fanom GoW ukaże się na rynku akurat w dniu premiery samej gry, czyli 9 listopada 2022 roku.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie